| cenusel a întrebat:

Va rog spuneti-mi daca lady gaga a lansat un DVD la turneul monter ball si daca da spuneti un link de unde il pot downloada sau viziona!

1 răspuns:
| StephyMonster a răspuns:

Da,a lansat din concertul de la Madison Square Garden[New York City]. Nu stiu de unde il poti downloada, poti sa scrii pe google "download lady gaga the monster ball tour dvd" si cauti pe acolo. Daca nu, incearca sa-l prinzi pe HBO special, eu l-am vazut deja de 2 ori.