| KwonJiyongParkJimin a întrebat:

Vreau să descarc melodii pe telefon, dar le vreau cu tot cu poză. Descarc melodii de pe mp3komplit, jungle vibe și alte site-uri, dar de pe acestea pot descarca doar melodii kpop ( pop coreean) și aș vrea să descarc şi alte genuri de melodii. Am dat de o aplicație ( YTD2), dar pot descarca doar melodii internaționale. Vreau o/un aplicație/site de unde pot descarca orice melodie de orice gen.
Mă puteți ajuta? Mersi.

2 răspunsuri:
| Xxxthevlad a răspuns:

Buna,
Depinde de ce telefon ai. Daca ai un telefon Apple poti descarca muzica de pe aplicatia iMusic (o iei din app store). Este free si iti poti descarca cu tot cu videoclip, eu am un iphone si folosesc aplicatia aceasta de aproape un an si pot spune ca sunt multumit pe deplin.
Sper ca te am ajutat

| Xxxthevlad a răspuns:

Bună,
Depinde de ce telefon ai. Daca ai un telefon Apple poti descarca muzica de pe aplicatia iMusic (o gasesti in app store). Este free si poti descarca cu tot cu videoclip. Eu folosesc aceasta aplicatie de aproape 1 an si pot spune ca sunt multumit pe deplin.
Sper ca te-am ajutat,
Mult noroc!