| anca943 a întrebat:

Vreau sa descarc si eu melodia my oh my a trupei aqua si melodia dor nebun a trupei shoty.Va multumesc!

Răspuns Câştigător
| Ξ ╚»◘ мєℓ²y ◘«╗ Ξ a răspuns:

Am gasit doar melodia de la aqua-my oh my :d

http://fisierulmeu.ro/402BMCX1H13O/Aqua-My-oh-my-Mp3.html

3 răspunsuri:
| ☺Clau☻ a răspuns:

Daca vrei melodia Shoty - Dor nebun lasa-mi pe privat id-ul tau ca am gasit-o pe youtube si am un program cu care o scot de acolo

| AaNnCcUuTtZzAa a răspuns:

Descarca youtube downloader... apoi cauti melodia pe youtube! dupa o transformi in mp3happy

| pleo a răspuns:

Http://www.fisierulmeu.ro/402BMCX1H13O/Aqua-My-oh-my-Mp3.html si aici poti gasi ce melodie doresti.