| Tokha a întrebat:

BUna. Vreau sa fac niste versuri pentru o melodie.Ma ajuta cineva?

6 răspunsuri:
| cristianorudi7 a răspuns:

I was walking on the street with my nikes on... bla bla bla

| LolaKissTheGirl a răspuns:

Daca vrei id-ul meu ti-l dau pe privat, dar trebuie sa-mi spui ce varsta ai si de unde esti mai intai.

| DakotaRoyse a răspuns:

Depinde pentru ce melodie mai exacthee hee Si ce ai vrea sa exprimi prin versurile alea.

| Mariiia a răspuns:

Eu.

| Raul2109 a răspuns:

Stiu cine te poate ajuta...
Are ID-ul de messenger: lullabay14@ymail.com sau roxyroxxana@ymail.com

Te rog, da-mi funda!

| W a răspuns:

Buna! Inceara sa extragi cate ceva din fiecare melodie care-ti place happy.