| cami13 a întrebat:

Vreau sa fac un filmulet cu poze pentru sfarsitul clasei a 8a si nu stiu ce melodii sa pun. Imi trebuie 2 melodii. Cele mai bune sugestii primesc fundita big grin

6 răspunsuri:
| AnaMalina22 a răspuns:

Buna Cami! Si eu sunt pe clasa a 8a si am facut un filmulet.L-am prezentat deja cu proiectorul si asa iesit genial.Am pus piesa Let Her Go-Passanger. O piesa minunata care s-a potrivit perfect.La sfarsitul filmuletului mi-am inregistrat vocea care zicea:Vom ramane mereu prieteni.Voi veti avea un loc special in inima mea.
Atunci se termina si piesa.Colegii au aplaudat si a fost pur si simplu MAGIC.
Sper ca te-am ajutat.
Funda?

| AnaMalina22 a răspuns (pentru AnaMalina22):

Hmmm..Ai zis doua piese..Pai ai putea prelungi piesa asta..fiindca nu merg doua piese bagate una in alta.

| AnaMalina22 a răspuns (pentru AnaMalina22):

Ai putea sa mai pui *Daca ploaia s-ar opri*