| iuliasistrify a întrebat:

Buna vreau sa va intreb pe toti fani Adam Lambert daca este adevarat ca el a avut un accident pe plaja din malibu. Asa am citit pe net dar u cred ca este adevarat. Vreau sa stiu adevarul sunt o mare fana a sa. Multumesc de intelegere

5 răspunsuri:
| Artemisia a răspuns:

Sunt mare fana Adam Lambert, sunt la curent cu stirile, nu am auzit sa fi facut accident! stai linistita!

| jocelyn_6227 a răspuns:

Nu cred ca era vorba de el. nu am gasit nimic legat de adam lambert+malibu+accident. posibil ai inteles gresit...sau era o barfa.

aaa, mai e un tip cu acelasi nume, dar e avocat.

| Madi_6346 a răspuns:

Buna nu stiu ce sa zic nu am auzit de asa ceva te rog daca ai putea sa imi dai site-ul si o sa caut si eu sa vad desi nu prea cred

Răspuns utilizator avertizat
| DennyCool a răspuns:

Nu cred ca sa accidentat.Imi dai si mie site-ul pe care ai citit?