| andreeaaa1 a întrebat:

Vreau si eu meldoii vechi in romana de dragoste.
fundita

4 răspunsuri:
| cretucristi a răspuns:

Gheorghe Gheorghiu-Unde dragoste nu e, nimic nu e
Connect-R feat Alex Daca Dragostea Dispare

doar astea imi vin in minte, pentru mai multe melodii, intra pe youtube si cauta acolo 'meldoii vechi in romana de dragoste'

| andrey910 a răspuns:

Anda Adam ft. Alex Velea - Ce Ti-as Face (Selecta)
Alex Velea - Iti Multumesc
Alex Velea - Doar Ea
Alex Velea - Doamna Mea
Alex Velea - Mie Dor De Tine
Alex Velea - Dragoste La Prima Vedere
Connect-R feat Alex - Daca Dragostea Dispare
Smiley - Preocupat Cu Gura Ta

| oana_8080 a răspuns:

Hmm.marcel pavel-nu te mai am, marcel pavel-unde esti tu oare, andra si provincialii-sarutul noptilor de rai, mihai traistariu-cat de frumoasa esti, spin-amintirea ta; bambi-doare ca ne-am pierdut; bambi-doi ochi caprui; bambi-imi cant iubirea; cristina rus-viata mea; adela popescu-dragostea tine cu mine; adi cristescu-nu vreau poveste de amor; adi cristescu-nori de iubire(asta nu e veche insa nu e prea difuzata )catalin josan-vrei nu vrei esti doar a mea si una care nu e in romana axel fernando-amo