| Pe bunee? a întrebat:

Buna vreau si eu melodii gen http://www.youtube.com/watch?v=UMHTjkCJews&feature=relat ed pe care sa faci karaoke. Sau ca christina aguilera- hurt, i will always love you. din astea cu hight voice. dau funda:)

4 răspunsuri:
| mary_5801 a răspuns:

Celine dion-dance with my father again, mariah-i wanna now what love is, beyonce-listen, whitney houston-all at once, jennifer hudson-and i am telling you, kelly clarkson-natural woman, paula seling-timpul, alexandra burke- hallelujah.si eu fac la fel ca tine, si tot la fel aleg piesele mai grele.

| mary_5801 a răspuns:

Am uitat whitney houston-saving all my love. e fenomenala