| Geotr a întrebat:

Vreau si eu melodii gen locul potrivit manifest sau tot mai sus, adica care sa exprime realiatea din viata.Cine ma ajuta?

7 răspunsuri:
| shadybaby a răspuns:

Daca intr-adevar vrei realitatea, atunci parazitii-noi vrem respect, F**ca you Romania, Sau, si piese dea`le lu Spike si Vescan.

| stress a răspuns:

Ombladon ft. NimeniAltu' - Made in Romania; e veche melodia, dar foarte buna, exact in genul melodiilor spuse de tine http://www.youtube.com/watch?v=9ycdt5U6myE

| julia221 a răspuns:

Guess who-viseaza '; spike-scandal; fara zahar-cine mi-a impuscat maimuta; spike-realitate (

| oOSmileoO a răspuns:

Uite poti sa incerci:spike-scandal, spike ft. guess who-TU, spike-90 secunde de viata,spike-bum,spike-realitate,spike-bani si mai incearca cu nimeni altu, cumicu, nane, zale si alti

| Mihai_7676 a răspuns:

Buna daca vrei o melodie care sa exprime realitatea din viata inceara piesa Doze-O mie de probleme ft.Chris uite linkul aici. sper sa iti placa :D http://www.youtube.com/watch?v=9ECy0zkOtMc

| MikutzaAannabellutza a răspuns:

Puya Vestul Salbatic