| tpu22 a întrebat:

am auzit un remix la david guetta titanium in top 20 la vibe fm, si nici pana la ora actuala nu il gasesc sad. va rog, ajutati-ma, caut de innebunesc.

8 răspunsuri:
| tpu22 explică (pentru Cedrique):

Http://www.vibefm.ro/index.php?page=topuri/20-vibes-chart#
cautati locul 11, si ascultati bucata de 8 secunde :D.

| tpu22 explică (pentru Cedrique):

Nu-i nici asta. offf. are si pian in melodie...

| crouch a răspuns:

David Guetta - Titanium ( dj bonne & m.a.n.d.a remix)

| stancium1 a răspuns:

David Guetta Feat. Sia - Titanium banuiesc ca vorbesti de asta:p(e pe locu 11). http://www.youtube.com/......ttp?/watch

| tpu22 explică (pentru stancium1):

Merci, dar nu e asta... are niste influente mai ridicate intr-un fel... nu stiu cum sa iti explic

| tpu22 explică (pentru stancium1):

Multumesc, dar nu e asta.are niste influente mai ridicate gen.nu stiu cum sa explic

| stancium1 a răspuns (pentru tpu22):

Am vrut sa.ti fiu de ajutor.imi pare rau:p