| marianpapusoiu a întrebat:

Buna ziua, am un receiver marantz 4025 si din pacate mi-a cazut acea ata de la scala radio si nu mai stiu s-o pun, ma puteti ajuta va rog? Multumesc!

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Dacă ești familiarizat cu componente electronice și mecanice fine, o să-l desfaci și repari singur. Dacă nu, lasă-l așa și du-l la un "meseriaș"

| marianpapusoiu explică:

Asta stiam si eu! daca ma pricepeam, logic, nu mai intrebam!

| marianpapusoiu explică:

Buna ziua, am un marantz 4025 si mi s-au ars sigurantele pentru display, am cumparat altele dar tot nu se aprind, am inteles ca ar mai o siguranta care ar putea fi arsa, multumesc!