| anss23 a întrebat:

Buna ziua as avea si eu o intrebare. Daca s-a uitat cineva azi pe Diva universal la Trucuri feminine, stiti cumva cum se numeste melodia care era la inceputul filmului? Melodia era destul de energica ca sa zic asa, semana putin cu rockul. Daca nu va spune nimic titlul in film este vorba despre un fotograf care incearca sa transforme o fata normala in model...personajul principal este o femeie pe nume Dessi, care lucreaza la o pescarie.Chiar cand incepe filmul se aude o melodie pe fundal.Nu am reusit sa ineleg pre bine versurile dar era ceva gen:well you lied...si ceva cu paranoia parcalaughing:? Stie cineva cum se numeste melodia?/

Răspuns Câştigător
| soranaaa a răspuns:

Si mie imi place.se numeste then you kiss-i hate kate. cred ca asta e.