| AlexandraHNY a întrebat:

Bunaa! ma obsedeaza o melodie aparuta acum multi ani. mi-a ramas videoclipul in cap insa nu mai stiu cum se numeste.
Era cantata de o trupa cu doi baieti si o tipa blonda cu par lung...
in videoclip e vb de tipa asta care este intr-un spital dupa ce iubitul ei a avut un accident grav...si sta acolo dupa el fuge plange si la un moment dat afla ca el va fi bine da se vede ea pe pat la morga nu stiu ceva de genu.
stie cineva cum se numeste?

trupa e romaneasca

3 răspunsuri:
| xCat a răspuns:

Cv de la Activ?

| AlexandraHNY explică:

Era Activ - reasons :X! mersi frumos

| nachofriends a răspuns:

Ackent - stay with me cumva?