| 9TraficantaDeIubire9 a întrebat:

Bunaa scuze de categorie dar e urgent
am un concurs de muzica peste 1 luna si nu stiu cu ce sa ma prezint ...eu cant melodii de genul one more night, we can't stop un exemplu... am gasit o melodie de la mamasita -fat frumos e super melodia dar ma cam enerveaza versurile! stiti si voi melodii asemanatoare daca se poate chiar in romana chiar si in engleza nu m-ar deranja va roog mult
dau funda

1 răspuns:
| Florenta16 a răspuns:

Can't Let Go-Faydee, Wrecking Ball-Miley Cyrus, Blue Jeans-LanadelRey, si alt d-astea. Bafta!
Craciun fericit!