| Evaa a întrebat:

Bunaa:X Va place mel` asta? Eu o adooor:X http://www.youtube.com/watch?v=pqLmEc23WAY

11 răspunsuri:
| Evaa explică:

Vailaughing)
cat de cult esti. ma uimesti!

| fluturas a răspuns:

Plase love struck plase love struck

| BrancoveanuAlexandra a răspuns:

E prea tare melodia=p~.:X:X...no comment :X:X=p~

| BrancoveanuAlexandra a răspuns:

Este bestiala:X

| Denisaa a răspuns:

love struck

Vai ce imi placelove struck

Merci ca mi-ai zis de eakiss

hee hee

| mihaibrasov a răspuns:

Multi spun ca muzica clasica e super plictisitoare pentru ca n-o inteleg, pentru ca se repeta aceleasi linii melodice, pentru ca seamana toata una cu alta.
Melodia asta are un singur ritm si niste versuri destul de slabe, se repeta in prostie pana te plictisesti sau te doare capul, asta daca ai minime pretentii de la un cantec.
Prin simplitatea ei prinde, deoarece in ziua de azi oamenii au nevoie de totul mestecat de altii dinainte, de drumuri batute de altii dinainte, fara sa mai gandeasca pentru ei insisi. Daca la tine la scoala 20 de colegi adora o melodie si tu o vei adora pentru ca ti-e rusine sa recunosti ca nu iti place, sau, mai grav, refuzi sa gandesti pentru tine.
Oricum, eu nu o ador. E o linie melodica comerciala si super plictisitoare. O melodie care va muri in foarte scurta vreme (am mai intalnit zeci si sute de astfel de cazuri).

| Claw a răspuns:

I want to see your body movin'
o ye :X
e ssuuper tare;]

| Deyu_2596 a răspuns:

Fainnna` love struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tare:*

| glamorous_1780 a răspuns:

Deep System-Mr.DJ love strucklove strucklove struck. cred ca am zis tot laughing