| Bubble_7593 a întrebat:

Bursuc e tatal lui Lele?

Răspuns Câştigător
| evelynne a răspuns:

Nu, este impresarulwinking

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La 12 ani, Lele este cea mai bine primita speranta a genului muzical de petrecere. Simpaticul micut format la scoala de vedete Dan Bursuc se poate mandri cu nenumarate emisiuni tv la care a participat si cu rolul principal intr-un film alaturi de Andi Vasluianu intitulat "Muzica in sange", care a castigat numeroase premii internationale.

Preferat al virulentului europarlamentar Corneliu Vadim Tudor, prin simpatia ce i-o poarta lui Lele, politicianul si poetul i-a incredintat o poezie ca text pentru o piesa ("Tigancusa, ce frumoasa esti").

Elev eminent, cursant al scolii de dance condusa de CRBL, cariera lui Lele este una ce va fi incununata de succes, dovada reperele sus amintite, toate indrumate de profesorul sau in muzica de petrecere, Dan Bursuc. "Ceea ce fac pe scena fac cu drag si iubesc sa cant, iar cei care ma asculta apreciaza asta", marturiseste increzator Lele, care de curand si-a lansat primul sau album alaturi de Damany si DJ Santo intitulat "Copilul Mileniului".

| tatiana123 a răspuns:

Nu.