| DeathTheKid a întrebat:

Cam cat costa un bilet la concertul lui Bon Jovi?

7 răspunsuri:
| DeathTheKid explică:

Nici eu nu cred ca e doar 100 de lei sigur e mai mult, oare cat o fi ca nu am rabdare pana se pun ele in vanzare

| Mariaa20 a răspuns:

100 lei.
funda?

| Mariaa20 a răspuns:

Bai asta ByVerta team bagat cumva in seama? ce te bagi asa ca ratata? in *** vezi-ti de treaba ta.acolo la 12 ani cati ani si gata taci dracu! iauzi maalaughing. oamenii sunt prosti. si cand sunt nai ce sa le faciwinkingdraga mea vezi-ti de treaba!

| AnaÎşiSchimbăNumele a răspuns:

Loool, 100 de lei, as vrea eu. laughing Voi va auziti ce spuneti? raised eyebrows
Din cate stiu, nici nu a fost inca stabilit pretul biletelor, iar primele care vor fi puse in vanzare vor fi destinate membrilor fan cluburilor. Pe site-ul oficial al trupei scrie ca vor fi puse in vanzare din 31 ianuarie 2011.
Oricum NU vor fi doar 100 de lei. Cred ca de la 300 in sus (sa fim optimisti xD), daca avem noroc. Si asta undeva pe la cucuiata din deal. Cum a zis @Adee, daca mai vrei si in primul rand sau intr-un loc decent... sigh

| Anarchy_9738 a răspuns:

@Adee la nici un concert nu merita sa stai in primul rand si vorbesc din experienta mea de fan al concertelor (si aici ma refer la concerte grele precum AC/DC, sau Ozzy). In fata e cea mai mare inghesuiala, cam pe la mijloc, sau cu un rand-doua de la mijloc, spre scena, e perfect.
Cu siguranta un bilet nu e numai 100 lei si deocamdata nimeni nu stie, pentru ca biletele vor fi puse la sf. lunii.

| alina5298 a răspuns:

Cred ca este 100 de lei.

| Adee_3978 a răspuns:

Nu stiu si eu vreau sa ma duc
nu cred ca e doar 100 de lei si daca te duci la Bon jovi si nu stai in primul rand degeaba te duci parerea mea