| smileyraycyrus a întrebat:

Cand este concertul cu Miley Cyrus in Romania? Adica...pe ce data din luna Octombrie!

Răspuns Câştigător
| dragutza a răspuns:

Miley Cyrus a declarat in unul din numerele revistei Popcorn ca este posibil sa vina in concert la Bucuresti impreuna cu Jonas Brothers... stiii nu prea imi pasa! de asta nu pot sa dorm eu la noapte, stii?
Noul idol al adolescentilor americani, cantareata si actrita Miley Cyrus, va veni in Romania in toamna, anunta site-ul Evenimentul Zilei, care citeaza surse de pe piata de publicitate.

Motivul vizitei il constituie un concert pe care vedeta "Hannah Montana" ar urma sa-l sustina la Bucuresti, conform EVZ.

Miley Cyrus are 16 ani, un serial tv care se bucura de succes, trei albume No 1, o carte autobiografica, un film care a debutat pe locul 1 in box office-ul american anul trecut si un alt film ce urmeaza a fi lansat in curand.

Pana la confirmarea oficiala sau infirmarea concertului Miley Cyrus, vedeta va ajunge in vara in cinematografele din Romania, pentru ca "Hannah Montana: The Movie" va avea premiera in tara noastra pe data de 3 iulie 2009, conform CineMagia.

credeti-ma daca nu ma credeti intrati pe:www.bestmusic.ro paaaaa

4 răspunsuri:
| thegreatgatsby a răspuns:

Nu vine in Romania! Doamne... ce copiii, stati si sperati degeaba ca nu vine nicio Miley Cyrus in Romania! Poate peste cativa ani! Nuj de unde ati auzit stirile astea tampite. www.mileycyrus.com si www.mileyworld.com ne asigura ca Romania sau alta tara din Europa nu e inclusa in turneul in care e ea acum:) E in turneu si are date numai in Usa si Australia, nu crezi ca daca venea trebuia sa fim anuntati cu cel putin 5 luni inainte si sa se faca reclame la tv? duh

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Chiar crezi ca ne intereseaza?laughing

| dragutza a răspuns:

Da, stiu ca am vorbit la trecut cu " va avea premiera in tara noastra pe data de 3 iulie 2009, conform CineMagia" va ofticati?:) glumeam... uite daca nu ai vazut filmul "the movie" in care joaca miley uite un site aici il poti urmari online gratis: http://romanturc.webs.com/......-the-movie vezi ca daca iti apare ceva cu ai urmarit 72 minute din film, asteapta 54 sau ceva de genu, astepti si apoi dai din nou unde ai ramas! nu ai inteles nimic? bine nu conteaza da pe film si vizionare placuta! sper ca ti-am fost de ajutor! :)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe 32 Octombrielaughing