| Danoninooo a întrebat:

Cand este filmul "Piratii din Caraibe 3" si "Titanic"? Fundaaa.

Răspuns Câştigător
| Négatif a răspuns:

Bună.
Filmul ''Piraţii din Caraibe'' va fi difuzat în seara aceasta, la ora 20:30, pe ProTV, iar ''Titanic'', duminică seara de la 20:30, după ştirile ProTV.
Vizionare plăcută!

6 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Cand este filmul, unde?
Piratii din Caraibe: Pe ape si mai tulburi (2011)a aparut deja
http://www.filme-net.com/2011/04/pirates-of-caribbean-4-on-stranger.html
Titanic are 14 ani de la lansare
http://tiny.cc/5uodk

| Négatif a răspuns (pentru neluL):

Bună, neLuL.
De mi-a dat mie fundă, se referea când este la Tv.

| neluL a răspuns (pentru Négatif):

Pai nu este nici o problema si ma bucur pentru tine dar in intrebare nu se specifica nimic de TV...sau nu stie sa formuleze o intrebare!

| Négatif a răspuns (pentru neluL):

Mulţumesc. Probabil nu a ştiut să se exprime.
Succes!

| Dumnezău a răspuns:

Piratii din Caraibe 3 este tocmai Piratii din Caraibe: La capatul lumii, care este sambata viitoare la ProTV, nu sambata asta.Azi e Cufarul omului mort, al doilea film din serie.Iar Titanic e duminica seara, tot pe ProTV.

| Négatif a răspuns (pentru Dumnezău):

Am intrebat'o in privat si voia sa spuna 2, dar a crezut ca e 3.