| alina15_3485 a întrebat:

Cand incepe scoala? maine sau poimaine? skuzati`mi kategoria

Răspuns Câştigător
| frumoasa22 a răspuns:

Miercuri crede-ma mama e invatatoare

11 răspunsuri:
| Meli a răspuns:

Buna! Scoala incepe miercuri pe 5 ianuarie happy.

| Oxanna a răspuns:

Miercuri, pe 5 ianuarie asa cum spun legile si programele scolarehappy

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

In Romania, scoala incepe miercuri, 5 ianuarie.
In tara in care esti tu, nu stiu. Presupun ca, nestiind sa scrii romaneste, nu esti in Romania.

| pitikaaa a răspuns:

Poimainehappy

| LOLA33 a răspuns:

Miercuri pe 5 ianuarie

| MissAvocado a răspuns:

Miercuri 05. 01. 2010 big grin
inteleg dc ai pus-o la categoria astahee hee si u\nu e nimic
(e o sursa sigura ca miercuri incepe, am calendar cu toate vacantele )

faunda?

| AndreiD a răspuns:

Poimaine, miercuri, pe 5 ianuarie.Stiu din surse sigure!

| FlOwErPoWeR a răspuns:

Miercuri

| maryusGosSu a răspuns:

Pot fii parintii vostrii profesori. daca noi nu ne ducem la scoala degeabarolling on the floor)

| vanessa_8029 a răspuns:

Eu stiam ca incepe maine. dar multi zic ca incepe miercuri big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scoala incepe 5 ianuarie 2011.