| superpissy40 a întrebat:

Cand mai vin cei de la Metallica in Romania? happy

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| karishaa a răspuns:

Cu parere de rau te anunt ca sunt slabe, rahitice sanse sa vina pe la noi. stiu ca au fost invitati acum un an 2 nu mai tiu, sa vina la cluj si au refuzat. de atunci sunt pornita pe ei straight face sper ca au avut motive bune

| HueyFreeman a răspuns (pentru karishaa):

Rromania este tara in care salamul se asculta, nu se mananca, asa ca nu ma mir ca au refuzat.

| wolder a răspuns (pentru HueyFreeman):

Ai dreptate si e atat de trist
Prostia e peste tot unde sunt manele

| karishaa a răspuns (pentru HueyFreeman):

Prost argument. nu cred ca se intereseaza metallica de muzica din ro. plus ca sunt o gramada de trupe si artisti cunoscuti si sus pusi care ne concerteaza