| LoLpoZ a întrebat:

Cand si va lansa Lady GaGa urmatorul album, "Born this way"?big grin

Răspuns Câştigător
| amaadina a răspuns:

Albumul va fi lansat in primavara big grin

5 răspunsuri:
| Sofffie a răspuns:

In 2011

| eu09eu09 a răspuns:

Primavara 2011 la inceputul lui martie happy

| ElectricChapel a răspuns:

Melodiile de pe acel album au inceput deja sa se promoveze (bravo Lady GaGa-the artist of year). Albumul va fi lansat la sfarsitul lunii februarie, inceputul lui martie. Iti dai seama ca-n Romania nu va fi lansta in aceeasi data ca-n S. U. A. si de aceea noi trebui sa mai asteptam putin. Dar in orice caz, Lady GaGa isi va lansa albumul pana in data de 5 martie 2011

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe 23 mai 2011 va fi lansat albumul, iar mel Born This Way pe 13 februarie 2011 big grin de-abia astept :X

| scully a răspuns:

23 mai albumul.
iar single-ul pe 13 februarie la Grammies.