| teddy_8141 a întrebat:

Cand vine miley cyrus in romania si cat costa un bilet

Răspuns Câştigător
| thegreatgatsby a răspuns:

Poate va veni anul viitor sau peste cativa ani sau peste mai multi ani :) Nu stiu de unde ai auzit stirea, dar nu e adevarata. Miley este in turneu acum pana in decembrie, iar orasele si datele sunt pe www.mileycyrus.com si nu este inclusa Romania :) Daca venea in Romania, trebuia sa fim anuntati si sa se faca reclame la tv de cateva luni bune.

Ciao

16 răspunsuri:
| ady20hbk a răspuns:

OMG ...altu doamnee laughing... tin sa te anunt ca miley cyrus nu va veni in romania in viitorul aporopiat

| Gabystelistu95 a răspuns:

Nu va veni niciodata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu vin, cu drag Miley. devil

| Orannginna a răspuns:

Pai cred ca in vreo 50 de ani o sa vina, sunt curioasa cat de mult o sa va mai placa cand o sa fie o babaciune devil

| Raiden a răspuns:

Nu stiu de unde ai auzit dar nu este adevarat.
Imi pare rau sa te dezamagesc dar Miley nu va veni deocamdata in Romania.
Pe site-ul ei www.mileycyrus.com gasesti planificate toate concertele ei.
Pa-pa.

| dyanna99 a răspuns:

Miley Cyrus nu vine in Romania! Si daca ar veni tu stii cat este un bilet la un concert de-al ei? 8 milioane la Hannah Montana ( pentru. ca este de copii) iar la Miley Cyrus 10 milioane! Ar merita? Nu... nici sa nu te gandesti! Sunt fana dar... nu as da atatia bani pe degeaba! Te sfatuiesc!

| dyanna99 a răspuns:

Miley Cyrus nu vine in Romania! Si daca ar veni tu stii cat este un bilet la un concert de-al ei? 8 milioane la Hannah Montana ( ptr. ca este de copii) iar la Miley Cyrus 10 milioane! Ar merita? Nu... nici sa nu te gandesti! Sunt fana dar... nu as da atatia bani pe degeaba! Te sfatuiesc!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se stie daca hannah montana va veni in Romania oricum daca venea se anunta la tv si se puneau afise cu ea si cu data concertului

| RenataXD a răspuns:

Orannginna tu esti babaciune

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Are dreptate ioana

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vai ce saraci sunteti n-aveti 10 miliuane pe cardul vostro special pentru concerte Miley si Hanna Montana

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1000 de euro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chiar nu stiu daca Miley va veni in romania daca va veni voi cumpara bilet daca nu este scump si sa stii ca nu e chiar atata de scump la concertul anahi de anul acesta a fost biletul pentru copii 50 lei deci nu chiar foarte mult

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Helooo oi fi eu fan hanah montana (miley cyrcus )dar asta nu conteaza nu dau bani pe un bilet amarat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Helooo oi fi eu fan hanah montana (miley cyrcus )dar asta nu conteaza nu dau bani pe un bilet amarat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Helooo oi fi eu fan hanah montana (miley cyrcus )dar asta nu conteaza nu dau bani pe un bilet amarat