| maria12345678910 a întrebat:

Cand vine Selena Gomez in Romania?

116 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Anda, anul viitor pe vremea asta.

Alte răspunsuri
| Krackos a răspuns:

Maria12345678910 Selena Gomez nu cred ca vine in Romania, fiindca nu are ce sa faca in tara asta.

| Krackos a răspuns:

Nu o sa vina... si eu mi-as dori sa vina... dar asta e. Daca vreti s-o vedeti duceti-va in Texas, eu o sa ma duc ca acolo sta fratele tatalui meu si o sa stau la el.

Alte răspunsuri
| DanutzzaMaria99 a răspuns:

Si eu sper sa vina dar nu cred. Ea este pentru mine cel mai mare star, dar nici nu cred ca a auzit de Romania... Fata de tara ei mare si frumoasa daca vine la noi cred ca zice ca s-a intors in timp. Eu as vrea din toata inima sa vina dar...nu prea cred.

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ar fi misto sa vina, dar nu va veni.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ar vrea toti sa vina, dar nu prea cred asa ceva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Du-te ma fato de aici. Selly niciodata nu va veni... ei nu-i trebuie tampita tara de Romania.

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

5 septembrie 2010

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Selena Gomez nu vine ca sunteti nepoliticosi.

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu mi-asi dori sa vina in Romania sau in Bucuresti dar nu cred ca o sa vina pentru ca noi suntem in criza si nu sunt destui bani pentru a aduce un star international!

Alte răspunsuri
| IronHere a răspuns:

Cand om fi oameni civilati. Ar fi super-tare sa vina Selena in Romania.laughing Dar nu cred ca o sa vina ea... Ce sa caute aici?
M-as duce la concertul ei daca ar venihee hee!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe 1 aprilie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca o sa vina, dar in Ungaria a venit!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doamne cum sa vina aia la noi in tara, numa daca ii dusa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Niciodata ca Romania ii naspa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vine. Cand? Nu stimlaughingrolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Selly nu vine dar s-ar putea sa vina Chloe Bridges asa scria intr-o revistabig grin

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In decembrie 12.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Niciodata, cine ar dori sa vina in Romania?big grinbig grinbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu o sa vina fiindca are foarte multa treaba cu turneele.