| maria12345678910 a întrebat:

Cand vine Selena Gomez in Romania?

116 răspunsuri:
| al3utzu a răspuns:

Cand om fi mai civilizati.

Alte răspunsuri
| adiynaelena76 a răspuns:

Nu prea stiu, dar nu cred ca va veni ea vreodata pentru ca nimanui nu i-ar placea in Romania.

Alte răspunsuri
| SellyStefy00 a răspuns:

Vezi ca intra pe geam laughinglaughing. Nu vine! Logic! Ce ar cauta o vedeta internationala la noi in ROMANIA?
S. U. A. [ Statele Unite ale Americii] :
Este o tara respectata si frumoasa.

Romania :
Este o tara de C _ _ _ T si nu va veni niciodata aici. Daca ar dori sa vina aici, cand va veni, va pleca si cu trabantul si cu biciclata sau rolele numai sa iasa din ROMANIA { imi cer scuze pentru cei crare iubesc aceasta tara [...] Nici mie nu-mi convine sa spun aceste lucruri dar [... ] }

Alte răspunsuri
| AnduuSweetyCandy a răspuns:

Peste 50 de ani ca si noi suntem in urma. XD

| RazviSmile a răspuns:

A fost deja cand a filmat pentru filmul Monte Carlo happy

| AlaSilvian a răspuns:

Selena vine cand o invata romana(si eu sper sa vina)asa ca trebuie sa speram.

| analove23 a răspuns:

Cine stie poate o sa vina, toti ceilalti nu cred ca o sa vina dar cine stie? Ea stie daca vrea sau nu vrea! Eu sunt fanul ei numarul 1 o iubesc si am vorbit cu ea pe facebook pe engleza dar nu sunt sigura e ea! Dar scumpo e bine sa visezi!

Alte răspunsuri
| ioana_8583 a răspuns:

Draga mea prietena, daca vrei sa fim prietene, Selena Gomez nu cred ca va veni in curand in Romania asa ca nu mai crede toate comentariile celorlalti pentru ca sunt numai minciuni. Eu am o prietena care locuieste la Hollywood si stie toate concertele.Sa nu mai crezi tot ce spune lumea daca aud ca vine in Romania o sa iti trimit un mesaj ca sa iti spun ok? Te pup si daca vrei sa fim prietene sa imi trimiti si tu un mesaj, da vreau sa fim prietene si cu datele tale adica cum te cheama, cati ani ai, daca ai telefon si sa-mi dai numarul tau. Uite o sa iti zic totul despre mine ca apoi sa imi zici si tu ce ti-am zis. Pe mine ma cheama Oana, am 11 ani, sunt din Pitesti.

| Krackos a răspuns:

Maria12345678910 Selena Gomez nu cred ca vine in Romania, fiindca nu are ce sa faca in tara asta.

| Krackos a răspuns:

Nu o sa vina... si eu mi-as dori sa vina... dar asta e. Daca vreti s-o vedeti duceti-va in Texas, eu o sa ma duc ca acolo sta fratele tatalui meu si o sa stau la el.

| Katye a răspuns:

Nu vine!
In primul rand nu a auzit de Romania
In al doilea rand e insarcinata. Pana sa ajunga aici naste.
In al treilea rand s-ar putea sa vina in luna de miere cu Justin!

| sellove a răspuns:

Stiu nu? Vine doar Bon Jovi. Cui ii place Bon Jovi Maria sa ramanem la intrebarea ta.Niciodata. Poate cand or zbura porcii. Sel sa vina-n Romania?
Da, fix. Poate la sfarsitul lumii.Doar daca vine in Budapesta putem merge si noi acolo.Mai ales eu sunt oradeanca.Intr-o ora sunt la Budapesta.Eu ti-am spus ce cred .Noroc.Pa.

| Roxana-maria_Tifrea_1992 a răspuns:

Romania nu e o tara asa cum spunem noi, ei bine suntem noi saraci, in criza dar nici o tara nu mai are formele de relief pe care le are Romania noi avem toate formele de relief, nici China, nici America nici nimeni nu o depaseste pe Romani la formele de relief. Bine la dezvoltatie si economie e altceva. S-ar putea candva sa vina, dar nu e sigur! Adica in Paris acum cateva luni a fost, dar acum sa fim seriosi ce este Parisul fata de Romania?! happy :*
P.S: Sunt mare fana SELENA GOMEZ :*

Alte răspunsuri
| nikol_7340 a răspuns:

Nu cred ca vine.

| PRINTESAdeDIAMANT a răspuns:

Se zvoneste cum ca ar veni pe 20 august, 2011.Asa se zice, nu ma injurati daca nu e adevarat!

| Fotbalysta_8126 a răspuns:

Cand o sa aiba impresarul chef.

Alte răspunsuri
| Lascu_Nicolae_1993 a răspuns:

Selena Gomez chiar a fost in Romania in 2011 cand au avut loc filmarile pentru Monte Carlo, s-au filmat in Harghita tongue

Alte răspunsuri