| HumanoidWorldTokioHotel a întrebat:

Cand vine Tokio Hotel in Romania? Sunt un mare, mare, mare fan si as vrea sa merg la concertul lor...ati putea sa mi spuneti si localitatea unde vor veni? Apropo voua de cine va place?

11 răspunsuri:
| Ađııa a răspuns:

Ai ai ai love struck ce cateva zile numai asta caut pe net laughing "cand vor veni Tokio Hotel in Romania?" si nimicstraight face vreau super mult sa i vad live love struck
mai ales pe Tom blushing il iubesclove struck deja am facut o pasiune pentru el laughing big grin ma mandresc b-)

| Serendipity17 a răspuns:

NU VIN.niciodata nu vor veni laughing si mai toate concertele se tin in bucuresti

| Mary496 a răspuns:

La anul' de Pasti.Tokio Hotel in ROMANIA? Asta da zvon.

| AnaBejenaru a răspuns:

OMG ar fi super daca ar veni, i love tokio hotel, si as merge la concertul lor ...sa speram ca o sa vina curand

| AnaBejenaru a răspuns:

Si bill e cel mai superb baiat din lume!love strucklove strucklove struck

| Raven_6701 a răspuns:

Singura problema e ca nu vin! Si eu iubesc TH si as vrea sa merg la concertul lor, dar...
BTW, mie imi plac Tom si Billwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba da oh go on de unde jtitzi ca n`o sa vinna `? pana la urma orice e posibil. si au multi ani inainte
daca nu putem merge noi raised eyebrows

| Aliendina27 a răspuns:

:'( Nu stiu daca o sa vina. Sper ca da. BTW Eu il ADOR pe Bill dar ii iubesc si pe Tom, Georg so Gustav.

| Pitiicaa a răspuns:

Pai ei o sa vina in Romania.Si sunt un mare fan chiar foarte mare! http://www.mtv.ro/......n-romania.

| Pitiicaa a răspuns:

Pai o sa vina in Romania. Si eu sunt un mare fan chiar mare fan. http://www.mtv.ro/......n-romania. Mult succes!

| HumanoidWorldTokioHotel explică:

Si ce? sor'mea e la facultate in bucuresti si pot sa ma duc la concertul lor:X:X:X:X:X