| superpissy40 a întrebat:

Cand vor veni cei de la Metallica in Romania? Imi doresc de multa vreme sa vina...

1 răspuns:
| Yuzoo a răspuns:

Cea mai indragita trupa tribut Metallica concerteaza la Sibiu!

Sambata, 06.04. 2013, Transilvania Rock Society te invita la concert Masterpiece la Rock&Bike, Music Club, Sibiu!

Iar vineri, 05.04. 2013 la The Harp Pub, Sibiu, esti invitat la o seara speciala Metallica unde poti castiga invitatii la concertul Masterpiece!