| ThePayback a întrebat:

Cantaretul / cantareata si/sau trupa favorita?

15 răspunsuri:
| sappy a răspuns:

Cantaret:Billy Idol
Cantareata:Tarja Turunen
Trupa Favorita:The Cure

| positivity a răspuns:

Aș putea da multe exemple: My Chemicale Romance, Aerosmith, Iris, Nirvana, Metallica. Ar fi chiar multe de spus, dar mă voi opri aici.

| AnotherNimrod a răspuns (pentru positivity):

Rocker/ rockerita, ha? Aveam dreptate, mereu o sa gasesc din astia pe aici laughing

| OnuOnulică a răspuns:

Nirvana love struck

| Sociopat a răspuns:

Gojira

| Cameliapantiru a răspuns:

Cantaret: Elvis Presley, Michael Jackson, Julio Iglesias, Demis Russos, Dan Spataru
Cantareata: CC Catch, Celine Dion, Whitney Houstoun, Enya, Nana Mouskouri, Laura Pausini, Indila
Trupe: Scorpions, Queen, Guns'n'Roses, Pink Floyd, Roxette, ABBA, Modern Talking, Boney M
Scuze, nu am putut alege cate un singur exemplu la fiecare categorie, iubesc prea mult muzica incat sa ma axez pe un singur gen/o singura trupa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cantaret: Mike Barnes (Red)
Cantreata: Skylar Grey
Trupa: Righteous Vendetta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cantaretul-Chester Bennington
Cantareata-Sia
Trupa-Red

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ale tale?

| ThePayback explică (pentru anonim_4396):

Pai mersi de intrebare. Cantaretul meu preferat e Serj Tankian, cantareata mea preferata e Alissa White-Gluz, iar trupa preferata... nu pot alege doar una big grin.

| anonim_4396 a răspuns (pentru ThePayback):

Spune macar cateva, poate imi plac si mie.De obicei, daca imi place o melodie de la o trupa, imi plac toate melodiile.

| ThePayback explică (pentru anonim_4396):

Pai Slayer, The Doors, Megadeth nu pot alege intre ele.

| AnotherNimrod a răspuns:

Pai,ar fi trupa cu care mi-am umplut profilul (Tokio Hotel), apoi Black Veil Brides, Green Day, Framing Hanley, Panic at the disco... sunt mai multe trupe cu genuri diferite: pop-rock, rock, metal, punk...

| SuntUrâtCuSpumeLaGură a răspuns:

Eluveitie.