| 123surprise a întrebat:

Care a fost ultima iubita a lui Harry din One Direction?

Răspuns Câştigător
| PatruAgentiDeLaPolitiaRutiera a răspuns:

Kendall Jenner, dar se zvoneste ca se intalneste cu Daisy Lowe.

1 răspuns:
| 123surprise explică:

Am inteles din cateva facturi ca de fapt nu a fost niciodata cu ea si ca marea majoritate a fostelor lui Harry cautau sa isi amplifice numele in societate nu stiu daca esste adevarat sau nu si cu Daisy e cam la fel e un model nu prea cunoscut care cauta modalitati de ascensiune gratuite sau imediate, ma rog eu sper sa fie adevarat am auzit oricum destul de multe lucruri socante incat am invatat pe parcurs cum sa le ignor, da si eu sunt directionera, dar nu am plamanii destul de puternivi cum as vrea, multumesc ca mi-ai raspuns apreciez mult happy