| GiulyBlueEyes a întrebat:

Care are sa imi dea si mie melodia toata a lui alexinno & starchild - bailamos? dau funda.

2 răspunsuri:
| GiulyBlueEyes explică:

Ce explicatie dai.de parca nu a.si stii unde gasesc lincku.eu vroiam toata melodia.ca pe youtube era doar 1 min si jumate.am gasit.o pana la urma tot pe youtube.pana mea.mersi oricum

| Raul000111 a răspuns:

Scrie in google:youtube mp3 si bagi acolo linkul de la melodie (cum afli linkul pai e simplu intri pe youtube cauti melodia si copiezi linkul de sus si il bagi acolo si apesi pe convert) sau daca vrei uite id meu raul_cryss si daca vrei tio trimit pe mess. FUNDA? big grin