| lavinia148 a întrebat:

Care artista este mai populara dintre selena gomez and miley cyrus?

Răspuns Câştigător
| xD101 a răspuns:

Ambele sunt populare prin rolurile de pe Disney Channel dar si prin melodiile lor. (mie una imi place selena happy )

6 răspunsuri:
| NorbertNorbert96 a răspuns:

Amand2 sunt bune, dar mie imi place mai mult selena big grin

| danutza56 a răspuns:

Pai cea mai faina dintre ele e selena funda!

| FumezClipe a răspuns:

Alanis Morissette. Pa.

| Tenisi a răspuns:

Aman2 sunt cunoscute dar Selena este mult mai draguta si canda mai bine decat miley! Cel putin asta e parerea mea.

| selena19 a răspuns:

Selena Gomez inainte era Miley dar Selena joaca in mai multe seriale si filme decat Miley si are si fani mai multi

| roxy_7969 a răspuns:

Selena gomez,asta e logik, cu placere, lavy!