| GumitzaXD a întrebat:

Care credeti ca a fost prima mea intrebare? eu stiu inca.

P. S.:scuze categoria

6 răspunsuri:
| push2gl a răspuns:

CITI PANA LA FINAL:Buna,Numele meu este Paula Sabrina(sely)si am o problema:La mine trebuie sa vina o verisoara de-a mea,dar mama mea nu vrea fiindca verisoara mea are negi stiti vreo solutie contra negilor verisoara mea are aceasta problema de vreo doi ani,stiti ce poate face vreo crema ceva si in maxim o saptamana sa dispara va rog ajutati-ma findca verisoara mea peste o saptamana vine si daca nu se trateaza de negi nu mai poate venii,va rog cei care ati mai avut o problema cu negii de doi ani spuneti-mi va rog ce sa fac, dar NU cu laser, si problema 2:Oooof daca am gasit pana la urma crema sau...solutia cum pot sa ii spun mamei mele, adica verisoara mea sta departe si nu pot sa cumpar eu si sa eu trimit fiindca va dura, si... daca stiti leacuri babesti dar sa mearga 100%va rog ajutati-ma va rog din suflet! dau FUNDA! MS MUUULT1

| pwp a răspuns:

Si eu stiu happy
era legata de profesorul pe care il placeam(doamnee, ce copila eram...)

| EnterSandman a răspuns:

Buna TPU va rog ajutati-ma URGENT.In cateva saptamani 2 parca o sa merg in Italia stiti vreo metoda usoara prin care as putea invata limba italiana? Dar nu carti de facut comanda sau dvd ceva pe internet si fara profesor eu am mai avut o carte fara profesor dar...si nu vreau sa traduc la google translate deci...sau nu neaparat toata limba italiana cat sa mai vorbesti sa cumperi una alta sa.na ati inteles voi ca sunteti destepti! deci? dau funda si mersi anticipat mai ales ca ati avut rabdare sa cititi va pup

asta laughing

| SerjRap93 a răspuns:

Asta daca nu ma insel:"Buna TPU va rog ajutati-ma URGENT.In cateva saptamani 2 parca o sa merg in Italia stiti vreo metoda usoara prin care as putea invata limba italiana? Dar nu carti de facut comanda sau dvd ceva pe internet si fara profesor eu am mai avut o carte fara profesor dar...si nu vreau sa traduc la google translate deci...sau nu neaparat toata limba italiana cat sa mai vorbesti sa cumperi una alta sa.na ati inteles voi ca sunteti destepti! deci? dau funda si mersi anticipat mai ales ca ati avut rabdare sa cititi va pup"

| Dianna_7625 a răspuns:

Si eu stiu. Intrebarea aia in care spui ca vine verisoara ta la tine dar mama ta nu vrea ca are negi si daca stim o solutie pentru asta happy primul raspuns castigator laughing