| raspunsul07 a întrebat:

Care credeti ca e cea mai tare melodie ncs?

3 răspunsuri:
| RoyalSovereign a răspuns:

Când vine vorba despre NCS, chiar e greu să alegi doar una. Cel mai mult îmi plac: Awakening (Defqwop), Hope (Tobu), Bay Breeze (FortyThr33), Happy Life (Fredji), Baby Don't (Peyruis) și Don't Stop (Audionautix). Ultima e mai de caterincă.

Tu pe care o/ le preferi?

| raspunsul07 explică (pentru RoyalSovereign):

Sunt frumoase toate melodiile pe care le-ai enumerat mai sus, dar mie cel mai mult imi plac mortals, sky high si limitless

| RoyalSovereign a răspuns (pentru raspunsul07):

Mă bucur că-ți plac. happy
Când am descoperit Mortals o ascultam nebunește o perioadă. După a intervenit plictiseala și am cam dat-o uitării cu timpul. Și celelalte două-s drăguțe.