| Katiee^^ a întrebat:

Care credeti ca este cea mai buna voce din Romania? happy

Răspuns Câştigător
| Sara a răspuns:

Feminina sau masculina? Pentru ca nu ai specificat voi numi ca fiind dupa umila mea parere ca cea mai buna voce feminina este Andra iar masculina am mici retineri dar spun ca este Ionut Dolanescu, poate vei rade dar asculta'i ariile din mari opere si ai sa ramai uimit/a. Sarbatori fericite!

21 răspunsuri:
| AnaisC a răspuns:

Feminina:
Andra
Masculina:
Puya

| AvalohAlyn a răspuns:

Parerea mea este ca Andra.Cu greu poate sa o egaleze cineva.

| inna a răspuns:

Loredana Groza.

| ViVi a răspuns:

Andra
voce feminina
mi se pare ca canta cel mai bine live

| pepe a răspuns:

Andra şi Puya

| morenaRox a răspuns:

Andra, Paula Seling.Mai sunt si alte voci bune nu doar unawinking dar eu am ramas impresionata de vocile lor, in special de cea a Paulei.

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Cristi Minculescu / Felicia Filip.

| Katiee^^ explică:

@NoNNamE: Exista si cea mai buna voce. Adica buna din toate punctele de vedere happy. Oricum, parerile sunt impartite in aceasta privinta. Ce gasesti tu special la Roxy manelista? laughing))

| xibalba a răspuns:

Masculina... nu stiu ce sa aleg intre Dan Bittman si Calin Goia.
feminina... Andra

| Deea a răspuns:

Andra

| TipulVerde a răspuns:

Nustiu care-s cele mai "bune", dar mie imi place de Cristi Minculescu, Florin Chilian, Dan Teodorescu si Margineanu. Atat imi vine in cap.

Shin
| Shin a răspuns:

Nu stiu care e cea mai buna, dar o prietena de-a mea are un recital in London Pub (fostul Posh) in aceasta seara. Sunteti cu toti invitati, bautura ieftina si distractie la maxim tongue
Numai bine, Shinwinking

| mary_5801 a răspuns:

Alexandra ungureanu si adrian igrisan de la cargo

| illusion a răspuns:

Andra si
Mihai Treistariu din punctul meu de vedere :d

| rallu95 a răspuns:

Innabig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu exista cea mai buna voce.
Exista voce puternica, voce cu optimi etchappy
fiecare are vocea intr'un mod unic si special.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De departe andra si mihai traistariu.
au si castigat de altfel mereu premiul pentru cea mai buna voce din romania.
poate chiar l-as pune pe traistariu in fata andrei pentru ca el a castigat si cea mai buna voce din istoria eurovision-ului si premiul a fost votat de 400. 000 de europeni.
e ceva!

| andreea8888 a răspuns:

Marcel Pavel si Monica Anghel

| draganmanager90 a răspuns:

Cea mai buna voce feminina Oana Nistor cea mai buna voce masculina grasu xxl

| lavygirl94 a răspuns:

Pai voce feminina cred ca este inna iar voce masculina puya zic eu