| SyKo a întrebat:

Care credeti ca este cea mai tare melodie a lui Justin Bieber?

Răspuns Câştigător
| DenisaDenisuk a răspuns:

U Smile

16 răspunsuri:
| resemnat a răspuns:

Baby...is the best! (la fel si videoclipul)

| xjustfearless a răspuns:

Somebody To Love Remix ft. Usher

| foreverANDaDAY a răspuns:

Nu sunt fana dar e o melodie care imi place: Love Me

| Alice180297 a răspuns:

Justin Bieber - Won't stop si Justin Bieber - Latin girl big grin

| sweettyyyy a răspuns:

Sincer imi plac toatelove struck
Daca nu le ascult o secunda imi pare ca innebunesclove strucklove struck

| DrDeath a răspuns:

Justin Bieber-Baby, parerea mea.
Te rog daca esti o adevarata fana a lui dai add la messenger:akar. dark@yahoo.com

| brokenangel2011 a răspuns:

Mie imi place "never say never"

| iuliajustin a răspuns:

Imi plac toate si le ascult zilnic...dar cred ca cel mai mult imi place love me

| iuliajustin a răspuns:

mie imi plac toate... toate sunt tari. si daca esti fan id meu e iuliaprofy@yahoo.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce e drept, el canta foarte frumos.melodia mea favorita cantata de el este baby.stiu cai veche dar e cool!winkinglaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu sunt fana Justin Bieber. Trebuie insa sa recunosc ca e talentat. Niciodata nu m-am simtit atrasa de el.
M-am prostit o vreme pe `beibii beibii beiibi ohh`, iar acum imi place Love me
http://www.youtube.com/......ttp?/watch
Pa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tomorrow, the last day of my life

| Mystyk a răspuns:

Nici una. ar fi misto una in care sa se omoare si sa fie si adevarat.

| FunnyCandy a răspuns:

Mie imi place one time, first dance si cea mai tare DR. Bieber love struck

| danny_2201 a răspuns:

Eu cred ca cea mai tare melodie a lui Justin Bieber este,, Baby''