| Danut4 a întrebat:

Care credeti ca este cel mai bun gen muzical?

Răspuns Câştigător
| abis a răspuns:

Cel mai bun gen muzical este cel care iti place tie.

16 răspunsuri:
| inna a răspuns:

Pop-ulwinking ( mi-e genul asta imi place cel mai mult)

| Flav a răspuns:

Nu cred ca exista expresia asta ''cel mai bun gen muzical''. O melodie poate transmite un mesaj foarte bun, transant, emotional si afectiv la fel de bine in diferite genuri. ''Cel mai bun gen'' inseamna doar o parere personala, o viziune a propriului gust.

auran
| auran a răspuns:

Fiecare are alt gust (care se poate schimba cu varsta, anturajul...) si care poate fi diferit de al meu sau al tau...

| kuka a răspuns:

Muzica clasica.

| sorin a răspuns:

Care iti place tie ca si ascultator.

| ladybird a răspuns:

Parerea mea este ca hip-hop si rap. Eu asta ascult si asta imi place. Altii pot avea pareri diferite, dar nu inseamna ca nu au dreptate. Cel mai bun gen muzical este cel care te reprezinta si de care nu te plictisesti niciodata.

| amfetamina a răspuns:

Parerea mea...thinking
clasica(gen.Bach,Bruch,Paganini,Hendal etc.), metal, hardcore si punk.big grin

| Danut4 explică:

Mie imi place pop, rock si rap.

| kayan a răspuns:

Cel mai bun gen este manelele, cum ar zice un baiat de aici de pe site laughing)

| smaranta a răspuns:

Depinde de preferintele fiecaruia, ce imi place mie poate nu iti place tie, chestie de gust. Mie in afara de manele imi cam place orice, de la rock la clasica.

Răspuns utilizator avertizat
| cutache a răspuns:

Rock

| emima a răspuns:

Orice gen in afara de manele si rok

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Punk...imi place si rock dar nu cel stil metallica,,, formatia mea de rock favorita e sum 41,,,, super misto canta,,, in resta as aleage punk si punk&rock.

| camy_1834 a răspuns:

Poi fiecare asculta ce ii place. mie imi place muzica noastra romaneasca si unele melodii straine.

| BlackRose a răspuns:

Eu una ascult mult Rock, Hard Rock, Metal, Metal Simfonic, Rock Gothic, etc. (de preferat subgenuri ale Rocr-ului)