| Ando1dul a întrebat:

Care credeti ca este cel mai bun rapper din lume? Evident alegand dintre Eminem, 50 Cent,Dr Dre,Lil Wayne,Tupac, Jay Z si Kanie West?

16 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Pentru mine cel mai bun este 50 Cent

| LonelyLoner92 a răspuns:

Eminem apoi 50 cent, lil wayne si jay z.

| DNSK a răspuns:

Nu-i ceea ce pare:)))) am caut pe net cel mai prost rapper:)))

http://bloggermonster.com/2011/10/cel-mai-prost-rapper-loveste-din-nou/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lil Wayne? rolling on the floor De când e considerată panarama asta rapper? Dar Kanye West şi 50 Cent?! Frate...

Dintre ăia enumeraţi de tine, e destul de greu de ales între cei adevăraţi. Mă refer la Tupac, Eminem şi Dre. Dar să zicem că: Tupac e cel mai bun al tuturor timpurilor, Eminem e cel mai bun din ultimii ani, iar Dre, Ice Cube şi Eazy E sunt cei mai buni ca un tot, ca o trupă, respectiv N.W.A.

| Krokodil a răspuns:

Niciunul dintre aia.

| Ando1dul explică (pentru Krokodil):

Aha...si care e atunci?

| Krokodil a răspuns (pentru Ando1dul):

Immortal Technique, Vinnie Paz, Ill Bill, Necro.

| Cr1zzu a răspuns:

Hmmm....rapper 50cent cu siguranta dupa el vine Eminem, Lil wayne, Wiz Khalifa, Kanie West si Jay Z bftwinking

| anutzaEu a răspuns:

50 cent.LOL

| ElenaMădălina19 a răspuns:

Kanie West dupa aia Jay Z, Lil Wayne, 50 Cent, Eminem, Dr Dre, Tupac!

| astainumelemeu a răspuns:

Biggie Smalls

| iwishicould a răspuns:

In primul rand Eminem desigur si apoi cred ca kanye west =D

| eugfch a răspuns:

Eminem e foarte cool.)cred ca acesta merita denumirea.dar desiguri fiecare este buna si muzica lor e destul de vestita.

| doleasergiu a răspuns:

Eminem si 2Pac, care a fost regele rap-ului. Ei spun totul. Nu ma intereseaza de altii cu alti rapperi, asta e sincera mea pareri. RIP 2PAC

| Orint_KicKi_1996 a răspuns:

Tupac a fost si va ramane cel mai bun, dar cum el nu mai e, eu oscilez intre Eminem Si Wiz Khalifa poate si Dog

| Kanpeki a răspuns (pentru Orint_KicKi_1996):

Biggie a fost mai bun ca 2Pac.
@intrebare Lil Wayne e wack. Dintre cei pe care i-ai enumerat l-as alege pe Eminem.