| Bimboo123 a întrebat:

Care credeti ca"i cel mai bun cantaret lil wayne, 50 cent sau eminem? si dc e cel mai bun cel care la-ti ales voi?happy

4 răspunsuri:
| Petronela a răspuns:

Eminem

| shadovv a răspuns:

Cred ca eminem...

| SEAL a răspuns:

Nu cred ca se pune problema cine e mai bun 50 canta gangsta wezzy dirty south si eminem are propriul sau stil nu ai cum sa ii compari sunt 3 categorii diferite de rap

| Bacemi a răspuns:

Pentru mine Eminem e cel mai bun raper in viata. Este emblematic. Are viziune. Are tot ce ii trebuie. Este un artist in domeniul sau asa cum putini pot fi. Cine il intelege pe Eminem isi da seama ca el nu vorbeste aiurea, tot ce spune e plin de profunzime. E foarte aproape de echilibrul pe care trebuie sa il atinga orice om. Putini pot fi ca el. Eminem este pentru rap ce a fost Michael pentru industria muzicii pop.