| BaMBuS_3310 a întrebat:

Care credeti ca va fi hitul acestei veri?big grin

5 răspunsuri:
| Pyuric a răspuns:

Guess Who - Tot mai sus! happy Deja are peste 1 milion de views pe YouTube si de abia a fost lansata (la jumatatea lui mai).

| BiaSiAtat a răspuns:

Nu stiu inca.N-am vazut inca, dar mie imi place melodia : Sasha Lopez feat.Andreea D- All my peopels.Tu ce crei despre acesta melodie?

| Shake a răspuns:

Eu cand ascult melodia Alexandrei Stan- Get back ma gandesc la mare, plaja, apa. deci asta laughing.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Akcent - My Passion are 14 milioane de vizualizari pe youtube
http://www.youtube.com/watch?v=Afyf4Db6wd0

Insa nu se stie concret pot aparea si alte melodii care vor deveni hiturile verii.

| Chiuaua a răspuns:

Cred ca inca nu a aparut hitul veri 2011...