| Lunaris14 a întrebat:

Care credeti voi ca este cea mai mare vedeta din Romania big grin dau funda?

Răspuns Câştigător
| TeooTeo a răspuns:

Pe plan international Inna/Alexandra Stan. Pe plan national cred ca Alex Velea/Connect'r/Smiley/Sore/Antonia. Vara asta ei au fost in top.big grin

4 răspunsuri:
| Woodenpints91 a răspuns:

Nicuşor de la Brăila. Nu cred că este cineva să nu fi auzit de el.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Dupa parerea mea acestia sunt:
1. In divertismentbig grinan Negru;
2.In muzica:Andra;
3.In politica:Mircea Badea;
4.In sport:Mitica Dragomir.
Acestia ii consider eu ca sunt, bineinteles ca mai sunt si altii poate, care se considera vedete si ei sunt vai si amar de capul lor.
In concluzie, noi nu prea avem vedete, ci doar unele personalitati!
Te pup!

| Luiza45 a răspuns:

Buna! Eu cred ca cea mai mare vedeta din Romania e Smiley. Sigur Inna si Alexandra Stan sunt foarte apreciate dar isi fac succes in afara. Smilet a ramas in tara, are cantece in romana si engleza. Ca sa nu mai zic ca il cunoastem de cand era solistul trupei Simplu.

| MeteorFalls a răspuns:

Florin Piersic