| AlexaCh a întrebat:

Care dintre voi este la pian?

Răspuns Câştigător
| usernamealy a răspuns:

Nu sunt dar mi/as dori sa merghappy
imi place foarte mult cum suna mi se pare cel mai frumos instrument

7 răspunsuri:
| Mary Marry a răspuns:

Eu sunt la Dinu Lipatti din Bucuresti, trec in clasa a 7-a. Dar pian fac de la 5 ani.

| nutty a răspuns:

Fac de 7 ani pian. happy

| Alice_6278 a răspuns:

Praktik pianul de la 7ani...acum am 14 si il praktik in continuare.imi place muzicaa este viata mea indeferent cum este ea:buna sau rea este tot ce mi-am dorit kindva.este visul de mik copil...:*

| smiley11231 a răspuns:

Eu, praktik pianul de 6 ani, fac in paralel scoala de muzica.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din pacate, eu este la chiatare sad. Eu nu stie sa cant la pian crying.

| 123456_6433 a răspuns:

Eu stiu, dar nu foarte bine.

| floriceasca a răspuns:

Eu sunt la pian si sunt nr. 1winking