| calinescustefan16 a întrebat:

Care e cal mai tare Linkin Park sau Eminem?

Răspuns Câştigător
| CautNume a răspuns:

Linkin Park

16 răspunsuri:
| IoNyShimotukushichi a răspuns:

Eminem.

| BeyondTheDarkSun a răspuns:

Nu care-i mai tare, ci care-mi place mie.
Linkin Park...

| M25M a răspuns:

Imi plac atat de cei de la LP cat si de Eminem, nu as putea sa aleg.

| Duucu a răspuns:

Păi bade, eu pusei Eminem la căruță și a tras 40 kile dă cartofi.Linkin Park e un măgar care abia traje.Deci,Eminem rămăne cel mai ghine cal.

| KristalPop a răspuns:

Linkin Park.

| dracu14 a răspuns:

Eminem
comercial,necomercial,va ramane in top 5 mc din istorie...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eminem.

| Decrepit a răspuns:

Si Linkin Park,si Eminem s-au stricat de-a lungul timpului si nu mai sunt ce-au fost la inceputuri - nu ca m-as fi asteptat la asta - dar au regresat considerabil,insa aleg Linkin Park, pentru ca sunt decenti si pe ultimul album, care e amestec de pop, rock, electro si niste nu metal.

| Ironicnαme a răspuns:

Eminem e motivul pentru care nu urăsc rap-ul.

| mihaela25mihaela25eminem a răspuns:

Eminem tinand cont ca linkin parca si eminem nu canta acelasi gen de muzica dar totusi em e cel mai bun

| Aneke a răspuns:

Linkin Park

| AjLee a răspuns:

Eminem! Este mai tare.

| bombonika17 a răspuns:

Eminem.happyhappy

| KoreanGirl a răspuns:

Linkin Park :-)
Mie îmi plac foarte mult

| Atty93 a răspuns:

Ce intrebare stupida, astea-s doua categorii, ca si cum ai intreba, care-i ceea mai tare, vaca sau cainele

| Alex2098 a răspuns:

Eminem