| Celestina860 a întrebat:

Care e cea mai noua melodie care s-a lansat recent?

Răspuns Câştigător
| Angelline a răspuns:

Cred ca melodiatongueleaca deci stiu 2 strofe din ia si refrenul til spun? Cred ca vrei.Iera miercuri spre joi Ma iubeai pan la cer si inapoi doua nopti mai tarziu uuuu nu puteam sa zbor sau sa mai fiu. Poza ta la minut.O scrisoare sia tat nimic mai mult scria negru si alb adio exclamat la final! Pleaca! Maine o sa-mi treaca! Ce daca? Durerea a venit si nu mai pleaca! Lasama sa mor de dor fericirea mea la naiba! Cam atat si sper sa fie raspusul meu castigator ca n-am

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La nivel global? Cel mai probabil, apare mereu alta. Apropo...Ai zis cea mai noua melodie. Deci e logic ca s-a lansat recent.winking

| Celestina860 explică:

A vedetei Andreea Balan?