| ĺuЂĺřξ a întrebat:

Care e cel mai frumos cantaret din romania? (sa nu fie manelist si sa mai cante si in romana nu doar engleza ex:alex velea; connect-r; c.r.b.l.; smyley etc...)

Răspuns Câştigător
| jmek4you a răspuns:

Smiley, zic eu. Canta si romaneasca. Funda?

13 răspunsuri:
| ℬaby a răspuns:

Draga mea, connect-r canta si in romana, daca nu stii nu mai vorbi.
Connect-R (in romana )-> Daca dragostea dispare
Alex velea (in romana) -> Daca dragostea dispare
Canta aman2 in aceeasi melodie straight face
Hai, mai documenteaza-te si tu.
Hai pa tongue

| Gabi266 a răspuns:

Eu zic ca cel mai bine arata Connect-r din Romania happy

| kire a răspuns:

Smiley si formatia (simplu)

| CucuBauContSters a răspuns:

Nici unu...Frumos.[o ard in stiluri cocalare]straight face
De canatat bine canta binisor Guess Who, Spike...love struck
Funda>:X

| OaNaDrAg a răspuns:

Jimmy Dub e frumos:Xbig grin funda?batting eyelashes

| ficus a răspuns:

Randdy :X

| Bogdan_8232 a răspuns:

Acesta este primul raspuns pe care il dau, si am nimerit o intrebare despre baieti. Tu i-ai insirat pe cei mai fitosi. ce parere ai despre Radu Ionut(John Puzzle)?

| Diia_5712 a răspuns:

Eu cred ca Noni Ene http://www.google.ro/......tp?/imgres r:8, s:198&biw=1280&bih=806 e printre cei mai frumosi;;)

| Nutella123456789 a răspuns:

Christian D si Alex. Fundita?

| TeoPT a răspuns:

Florian Pittis
Mircea Baniciu
Mircea Vintila
Cristian Minulescu
Dan Bittman
si mai sunt.
Nu sunt gay, imi place muzica lor
In Romania nu sunt numai manelisti clasici si manelisti electronici (aia pe care i-ai insirat tu). Mai e loc de muzica buna. Nu porcarii
Bafta

| Anchyy18 a răspuns:

Alex Velea:X clar

| alealexandra_5983 a răspuns:

Alex velea-dragoste la prima vedere zic eu

| Irinus0356 a răspuns:

Ba bibiloaico conectar canta si in engleza ba tampito ce esti tu sa de mai documentezi