| EllyCA a întrebat:

Care e id lui destiny hope cyrus (miley)?

31 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Crezi ca Miley are timp de messenger? Nu mai posta aceasta intrebare, vei fi luata in gluma.

| dyddyyyx18 a răspuns:

Iar intrebarea asta idioata?
Miley_nu_are_sau_cel_putin_nu_isi_face_id_public
phbbbbt

| Kry_9749 a răspuns:

Ba deci copii fanatici! ne-am saturat de intrebarile astea complet prostesti... incetati ca pur si simplu ne-am saturat! cati ani ai? 8?

| gabi_4149 a răspuns:

Elifika care e id lui Basescu?laughingrolling on the floor) ia zi!

| gabi_4149 a răspuns:

Elifika da-mi id lui Basescu laughing rolling on the floor!

| Good Cat a răspuns:

Miley_for_fans

| KidDu` a răspuns:

Alta intrebare mai tampita nu ai gasith raised eyebrows?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N-o chema Hana Munteanca, si-a schimbat numele?

| shadovv a răspuns:

Cyrus_suntomareproasta***

| carina_5930 a răspuns:

Miley are id si nu te dezamaji ca iti spun altii ca nu are este hannah_montana1995

| AndutzaAndu a răspuns:

Mă abţin...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am gasit pe pagina ei personala este:real_miley_cyrus92.hotomail.com

| nycoll10 a răspuns:

De fapt, aceasta intrebare e buna! Dar are prea multe raspunsuri! Id-ul real al lui Miley este miley.rock15! Mia dat web chiar si microfon! Mia cantat a fost o zi super! Chiar daca vorbea si engleza vorbea si in romana (avea dictionarul langa ea)!

| kitty_9527 a răspuns:

Nu sunt sigura daca e ea
pune-i cateva intrebari
mysmile_isyou

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adevaratul id al ei este hannah_miley_destiny

| mnbv a răspuns:

Eu il am si mai ama si altele
ddlovato_thereal >demi
ashley_mechella >ashley
emzzy_osment >emily
joe_jb_star >joe
kevinjonas_thereal >kevin
fragilekidsmile >nick
vanessa_hudgens0954 >vanessa
vip_miss_miless >miley
P.S>trebuie sa sti engleza

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Destiny are id personal daaaaaaaa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu st in cautarea acestei intrebari

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Draga mia Elifika id-ul lui Destiny Hope Cyrus este asa, mileycyrusforever.com
Cu mare Drag
Raluca

| Andre a răspuns:

stiu nici mie nu imi place destiny dar vomit cand o vad frate in primul rand ea nu are cum sa intre pe messiunger sa vb cu fanii ei ar f culmea

| Andre a răspuns:

Defacpr elifika supranumisa elif habar nare engleza nici macar 2 cuvinte doar se da mare sau vrea sa o aiba oe destiny in lista si sa se dea mare ca are id

| 구미호 a răspuns:

Eu am incercat un e-mail gasit si zicea ca e al ei, nu era nu stiu a cui era dar din gresea am crezut ca e al ei si am vorbit acolo, dar acum am sters acel e-mail.CREDEMA NU VORBI PE E-MAIL-UL c_miley@rocketmail.com

| 구미호 a răspuns:

Eu stiu care e dar nu til dau ca am cautat de mult timp, de cand am avut 1 an, dar atunci nu pe net.SUNT FANUL 1 CA PE NET AM VORBITsi a zis sa nu dau id-ul nimanui

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Destiny hope nu vrea sa isi dezvaluie id.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Auziti faza e ca destiny vorbeste engleza si nu intelege o boaba din ce ziceti voi sorry.
As vrea sa va ajut dar destiny vrea engleza!
Inteles?

| blood7angel a răspuns:

Id lui miley cyrus este: miley_cyrus_real_star e adevarat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu daca e ea dar descoperiti: milussbaby_fresh

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bun sa o luam cu inceputul in primul rand da ea are id de mess dar nu cred ca voi sunteti in stare sa-l aflati in al doilea rand lasati vrajeala cu mi-a dat web si mia cantat in al treilea nu are timp pentru asa ceva cred adica intra foarte rar.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si de ce si-ar pune adresa miley _hannah dc hannah?

| OnTheTop a răspuns:

Uite id-ul ei adevarat eu l-am incercat e cel bun: miley_hannah18 isi schimba pozele des, Miley are poze realiste in casa ei cu sora ei, si nu poze facute la sedinte foto. Isi schimba pozele mai des, in fiecare zi e pe imvisible! id-ul ei: miley_hannah18 sper ca te-am ajutat