| dianadolcegabbana a întrebat:

Care e id-ul de skype al lui miley cyrus?

Răspuns Câştigător
| T!mea a răspuns:

Il am eu. miley_crv happy

17 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Nu are skyperaised eyebrows.

| T!mea a răspuns:

Mersi pentru fundita happy

| Ea12345 a răspuns:

Sunt sigura ca nu il stie nimeni.Si chiar daca l-am sti, nu ne-ar da add, sau ne-ar da, ca sa ne dea apoi iggbig grinbig grin

| antonia09 a răspuns:

De ce nu o cauti pur si simplu la find persons. Scrii acolo numele ei si vezi ce rezultat iti da.

| sabiiiiiina a răspuns:

Am vorbit eu azi cu ea si mi-a zis sa nu ti`l dau. si eu o ascult. happy A zis ca numai mie imi da id`ulbatting eyelashes Asa ca.
Nu inteleg de ce te intereseaza.de parca ar sta ea sa vorbeasca cu tine laughing

| dressa a răspuns:

Nu il stiu decat familia si prietenii ei, daca are.

| alexaalexandra a răspuns:

Nu Stiiimmm
ne-ati innebunit cu id`urile vedetelor.
chiar nu intelegeti ca vedetele nu dau ORICUI id`ul?

GOODDD

straight face

| alexandra11 a răspuns:

Sincer nu am incredere in tot felul de id-uri si alte chestii de genul asta, pentru ca sunt diferite persoane, uneori copii care fac diferite id-uri si isi pun tot felul de nume de exemplu: Miley Cryus, Vanessa Hudgens s. a. Asa ca nu ma preocuma astfel de id-uri pentru ca am sanse cam de 0. 0000001% sa fie adevarat...sau poate mai putine sanse.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca este hannah_montana_miley

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doamne... cum naiba sa nu aiba Miley Skype bwaaa in america e popular Skype ei nici nu au auzit de yahoo si eu nu cred pe nmn ca are id ei deoarece ea nu isi da id personal de Skype si nu-s daca are si unul de fani da... tongue nu va ma chinuiti ca nu il gasiti nu il are nimeni numa prieteni si familia si fani foarte apropiati ei. Si eu sunt fan Miley Cyrus si as vrea sa pot vb cu ea dar daca nu merge sa vb cu ea la PC astept un concert in Romania.big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu il stiu pe adevaratul dar e secret daca aflati saraca nu stiu ce va face asa ca m-a rugat sa nul zic nimanui ha ha ha

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu il stiu sunt singurul care il stie are doar un prieten pe mine

| ValiValentin a răspuns:

L-am cautat, dar stiu ca ceilalti isi vor bate joc de mine daca-l zic, dar pentru cineva care are nevoie de ajutor...miley.cyrus_destiny

| dianadolcegabbana explică:

Scz de intrebare am vr sa vad ce zic copii mici laughing

| dianadolcegabbana explică:

V-am suparat cu ceva s-au de ce vorbiti asa...sincer TPU. credeam ca ieste ca sa ne ajutam unii pe altii dar dupa cum vorbiti voi m-am inselat...crying

| BadJoker a răspuns:

Stiu eu id eihappy Vasile_caciosu

| Miki_2061 a răspuns:

Cei care au zis ca in America nu exista mess se inseala pentru ca americanii au inventat messu si toate programele de chat