| calinescustefan16 a întrebat:

Care e mai bun linkin park sau eminem sau justin biber(GAY) funda

Răspuns Câştigător
| LanaSpectrum a răspuns:

Linkin Park bineinteles!

20 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Linkin Park

Răspuns utilizator avertizat
| KristalPop a răspuns:

Linkin Park.

| dracu14 a răspuns:

Eminem va ramane in top 5 mc din istorie, pacat ca s-a dat pe comerciale, linkin parca nu mi-au placut niciodata si de biberon sa n-aud
deci eminem.

| TheStory a răspuns:

E greu, dar o sa aleg Linkin Park, insa mult respect pentru eminem care este regele rap-ului.
Pe alalaltul l-as tortura pana nu va mai avea voce sa cante.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eminem.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Linkin Park

| fadnox a răspuns:

Nu prea ascult ce ai enumerat aici; oricum, ai sarit de la o extrema la alta
bieber nu-i gay, la ce mai umbla cu gomez?

| FearOfTheDark a răspuns:

Nu ascult ce ai enumerat dar mai bine suna Linkin Park.
Eminem e bun dar nu stiu ce sa zic e prea comercial.
Justin Bieber are numai fani intre 9-12 ani.Nu are nici voce si nici talent.

| MaskOfSanity a răspuns:

Ăăă, Linkin Park îmi plac, dar nu după 2004. Eminem nu prea ascult, dar tipul e chiar bun. Mă abţin în rest.

| Aneke a răspuns:

Linkin Park si Eminem cu toate ca nu prea il ascult, iar de aici in colo ma abtin.

| amiX a răspuns:

Linkin parca

| ChalkOutline a răspuns:

Linkin Park & Eminem.

| SynZeSaseTri666 a răspuns:

Eminem dar si linkin parca imi place aproape ca eminem

| dött a răspuns:

Nu inteleg de ce daca un cantaret este prost toata lumea il numeste gay.

| lulu98 a răspuns:

Linkin Park si Eminem...JB nici nu avea ce cauta in intrebarelaughing

| Didyshor29 a răspuns:

Linkin Park! ^_^

| Ge3orGexD a răspuns:

TOTI 3 = NIMIC laughing apucate de dubstep lasa rapp'u. sau macar hip-hop... si serios? linkn parca? rolling on the floor sau justin bieber doamne feri

| rezvyy a răspuns:

Linkin parca