| SEBASTIANDER a întrebat:

Care e mai tare? Pariu cu viata sau Iubiri Secrete?

12 răspunsuri:
| Đϋffγ a răspuns:

Pfff, greu... mie imi plac amn2 love struck

| Dumnezău a răspuns:

Ambele sunt niste telenovele dambovitene penibile, una e de cocliti ce se vor cool, iar cealalta e o telenovela prost regizata.Refuz complet programe din astea inferioare! Cine se uita la asemenea vome si le apreciaza, e clar ca nu prea are tangente cu inteligenta, si chiar nu gaseste o modalitate mai buna de a-si omori timpul.

| Woodenpints91 a răspuns:

Ce sunt astea?

| DeeaDeutss a răspuns:

Pariu cu viata:X:X

| logatcamembru a răspuns:

Pariu cu veata ii cam exagerat deci optez pentru iubiri secrete., dar ma uit la ambele:X

| LNK a răspuns:

Ambele sunt niste telenovele tampite si prost regizate.
Nu stiu cum puteti sa urmariti asemenea seriale.
Vai de mama lor.

| Mangustă a răspuns:

Iubiri secrete ca poti face caterinca chiar daca e foarte prost regizata cu o poveste ca vai de ea.laughing
Bafta

| hideaway a răspuns:

EluEbaõiglane, nu știe de " Iubiri secrete ", așa că optează la " Pariu cu Viața ". big grin

| Rose_Ela_1995 a răspuns:

Mie imi place ''iubiri secrete''

| ღvampireღ a răspuns:

Pariu cu viata

| Sânzăăă a răspuns:

Din cauza acestor 2 ''scary-movies'' nu mai am cu cine vorbi din scoala happy. Toata lumea povesteste despre unu Andrei care-i chior...

| meriot a răspuns:

Pariu cu viata happy