| TheBoyTheCool24 a întrebat:

Care e melodia voastra preferata? A mea este Trupa Zero - Ploua cu bani.

Răspuns Câştigător
| WR104 a răspuns:

Si a mea tot asta e.

15 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Melodia mea preferata este de fiecare data alta, insa de fiecare data melodia pe care o simt in momentul in care o ascult.

Momentan aceasta este : Conexiuni -

Mai ramai putin : http://www.youtube.com/watch?v=1O2bb2rWSCo&feature=related

| Cruciuliță a răspuns (pentru LastChance):

Mama, ce vals heavy ai bagat rolling on the floor

| LastChance a răspuns (pentru Cruciuliță):

E trist să vezi că oamenii nici nu recunosc genurile muzicale.

| HeiligKreuzAchtAcht a răspuns:

Alice In Chains-Private Hell

| Frankun a răspuns:

Melodia mea preferata ...hmm thinking ...In momentul acesta este :
happy Guns N' Roses - November Rain

Cum spunea Bacemi " de fiecare data este alta " [:

| Bacemi a răspuns (pentru Frankun):

Ce tare. Ultimele 2 zile am ascultat numai November Rain. Coincidenta? Neaaahh. Nu cred in coincidente.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Bacemi):

Uhuuu

| Notyabusinessm8 a răspuns:

Tot timpul descopar melodii noi, deci preferintele mele nu sunt aceleasi intotdeauna. Dar momentan, alegerea mea (de mult timp) ar fi Stratovarius - Hunting High And Low

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Sunt mai multe, dar una speciala ar fi Wind Beneath My Wings -Bette Midler, atat versurile cat si muzica....sunt superbe. Mesajul care-l transmite...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Momentan Slayer - Bloodline.