| criss:) a întrebat:

Care e melodia voastra preferata cantata d tokio hotel:X:X:X? cer rasp d la fanistraight facehappy

Răspuns Câştigător
| Jonsdottir a răspuns:

Hmmm... oare poti alege? thinking eu nu cred... mie imi plac toate happy

23 răspunsuri:
| inna a răspuns:

Jump imi place cel mai mult.

| Elly4all a răspuns:

Bunalove struck... mie imi place schrei, love is dead. cel mai mult.

| Dorinel a răspuns:

Sincer am vazut ca a trecut moda cu Tokio Hotel, parca schrei sunt suna frumos...cred?!

| delia_6706 a răspuns:

Mie imi place una veche screamhappydar, nu sunt fanhappyNu e trulaughing

| criss:) explică:

Daca esti fan adevarat nu stiu daca trece... k la orice trupa sau artisthappy

| criss:) explică:

Nu oblig p nime sa faca cv...am pus intrebarea sa va spuneti parerea. poate mai descopar o melodie noua sau cv d genu...nu contoh go on

| pisika a răspuns:

Am avut o prietena fana a acestei formatii, si din ce asculta mi-au placut cel mai mult : Durch den Monsum, si Rette Mich.
happy

| Unstopable a răspuns:

Mie, chiar daca nu sunt emo .eu askult hip-hop,, si cu toate astea imi place in mod special melodia "Mansoon"winking laughing

Răspuns utilizator avertizat
| lolfashion a răspuns:

Pain of love Human conect to human Scherei si Don't jump aaaa si Love and death a ce dreq toate is faine adica super

| eu_3271 a răspuns:

Heilig

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Crissu draga! ne obligi cumva sa ascultam muzica de receptioneri? fi si tu mai in voga! spre exemplu : Vali Furtunosu, Nicolae Putza, si asta care s-a jurat ca mu o sa mai cinte un an, Parizer!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rescume me; shrei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In momentul de fata nu mai ascult TH, dar cand ascultam imi placea la nebunie"Monsoon"...inchideam ochii si simteam ca zbor pe melodia astawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Reden

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cea mai noua melodie : "AUTOMATIC" si "Love and Death " (o ador )

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Automatiiiiicccc:X:X:X:X:X:X noua mel :X:X:X:X pur si spl o ador!:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toate melodiile

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Melodia mea preferata de la tokio hotel ...hmmmmm toate sunt frumoase si le ador! foarte mult imi place monsoon, don't jump, schrei, geh, rescue me, ready, set, go, final day, dark side of the sun, zimmer 483 nu mai stiu toate sunt frumoase daca vor veni in romania voi fii prima acolo.Ma rog eu am mai fost si in germania la un concert de-al lor si cand a aruncat bill tricoul eu l-am prins imediat dupa melodia don't jump. :X:X:X::X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Automati

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toate imi plac:X:X:X...nu pot sa zic ca imi place una putin mai mult...:*:*:*:*dar oricum sunt super baietii>big grin

| miha3la a răspuns:

Schrei si don't jump sunt preferatele mele...:X:X...si...crissu ai dreptate... daca esti fan adevarat nu cred ca trece...mai ales ca nu sunt ca mj.phbbbbt morti si sa trebuiasca sa asculty mereu aceleas melodii.hee hee ei inca traiesc si or sa fac in continuare cele mai cool si true melodi...cum au si facut...pentru mine Tokio Hotel sunt o legenda vie.:X:X:X

| lovebillkaulitz a răspuns:

Cred ca melodiile mele preferate de la tokio hotel sunt monsoon, don't jump, schrei, love is dead, rescue me, ready set go, automatic nu prea imi place ca mi se pare prea vesela dar e ok mai imi place dark side of the sun, scream (varianta in engleza de la schrei care este in germana), rette mich (:X)humanoid. Le ador! eu ma multumesc ca tata a fost in germania si m-a luat si pe mine la un concert de la tokio hotel pentru ca tata lucreaza acolo ca bodyguard la concerte importante si logic eu am stat in spatele scenei inauntru aveam acces ca V. I. P am o groaza de autografe de la bill, tom, georg si gustav. Iar verisoara mea lucreaza la rezista bravo din germania si am 4 postere cu autograf fiecare poster e de la unul din ei si am primit si multe din albumele lor semnate de ei. Am si poze cu mine bill tom gustav si georg. Sunt ce-a mai norocoasa fata!